SK Hořovice B – Chyňava 5:0 (3:0)

V 19. kole okresního přeboru na naši umělku přijela Chyňava. V podzimní části jsme na jejich hřišti pouze remizovali a tak jsme měli motivaci je doma porazit. Začátek zápasu nezačal ideálně. Po nepovedeném odkopu se míč dostal k osamocenému hráči hostů, který se pokusil přelobovat Bramboru, ale míč se pouze odrazil od břevna. Za chvíli už musel Brambora zasáhnout proti nebezpečné střele. Poté jsme se konečně dostali do útoku i my. V 18. minutě nacvičený signál zakončil Mencl prudkou střelou pouze do brankáře. O dvě minuty později už jsme se ale radovali, Kotenovu střelu hostující gólman sice ztlumil, ale nakonec zapadla za jeho záda. I nadále jsme viděli šance na obou stranách, Brambora musel znovu zasahovat proti ráně ze strany. Za nás mohl skóre navýšit po centru Vokůrky Šíma, ale hlavou tečoval jen mimo. V další obrovské příležitosti se ocitl Koten, na kterého hlavou prodloužil Mencl, ale brankou to tentokrát neskončilo. O tři minuty později už Koten potvrdil jeho formu, po centru Bašíka hlavičkoval do břevna a následně míč dorazil do brány. Téměř okamžitě po výkopu se za Bramborou opět zatřáslo břevno. Ještě před poločasem jsme přidali třetí branku, Kyncl nacentroval do vápna, Koten prodloužil na Vokůrku a ten se levačkou z prvního doteku nemýlil. Do druhého dějství jsme vstoupili parádně, Koten po zemi našel Bubna a ten zvýšil na 4:0. Vzápětí to mohlo být ještě lepší, když Buben znovu tvrdě vystřelil, tentokrát jeho pokus ale brankář zachytil. V poslední půlhodině ještě hezky vystřelil Vokůrka, jeho technická střela skončila o kousek vedle. Na konečných 5:0 navýšil v 78. minutě dalekonosnou střelou pod břevno Buben. Utkání jsme s přehledem zvládli a příští sobotu 15. dubna jedeme na hřiště druhých Všeradic. Výkop utkání je v 17:00.