SK Hořovice – SK Aritma Praha 1:0 (1:0)

V sobotu jsme nastoupili do utkání 21. kola a naším soupeřem byl celek SK Aritma Praha. Začátek zápasu patřil nám, většinu času jsme strávili na útočné polovině a zahrávali jsme spoustu rohových kopů. Bohužel jsme se ani z jednoho z nich nedokázali prosadit a museli jsme čekat na další šanci. Velká příležitost přišla ve 29. minutě, když po faulu na Čapka zahrával standardní situaci z hranice velkého vápna Mareš. Ani tentokrát jsme se neradovali, protože zamířil nad branku. I nadále jsme byli lepším týmem, dobrým pohybem jsme narušovali rozehrávku hostů a sami jsme se dostávali do průniků zejména po stranách hřiště. Ve 40. minutě jsme hosty zaskočili rychlým vhazováním. Záluský vhodil míč na Vostárka, ten mu ho vrátil a Záluský měl spoustu času na centr. Nadýchaným míčem našel hlavu Wackera a ten balón tečoval za záda brankáře. Zbytek poločasu jsme opět odehráli na soupeřově polovině. I do druhého dějství jsme nevstoupili špatně, ale hra už se začala vyrovnávat. My jsme stejně jako v prvním poločase kopali spoustu rohových kopů, opět bez výsledku. Obrovskou šanci měla Aritma v 58. minutě, kdy jeden z hostů po centru vystřelil těsně vedle tyče. Poté jsme se zbytečně zatáhli a čekali na to, co hosté vymyslí. Nakonec jsme je do žádné větší šance nepustili, většinu pokusů zlikvidovala obrana a to, co prošlo, s přehledem pokryl Koten. Z těžkého utkání tak bereme 3 důležité body. Další utkání nás čeká v sobotu 15. dubna od 16:30 na hřišti Klatov.