SK HOŘOVICE U15 – FC Písek U15 5:2 (3:0)

16.4.2023 v 10:00 hod – Hořovice, Pod Remízkem UMT

Na domácí půdě jsme tentokrát přivítali mužstvo Písku, kterému jsme chtěli oplatit podzimní nešťastnou prohru. Svalové problémy nepustily do utkání Olivera Petráše, s bolestmi zad nemohl nastoupit Martin Krejčí a ze zdravotních důvodů ani Milana Průša.
Do utkání jsme ale vstoupili velmi odvážně, což se nám vyplatilo. Kontrovali jsme hru a kdyby to již v 7. min bylo 5:0, nemohl by se nikdo divit. I tak se nám ale do konce prvního poločasu podařilo vstřelit tři branky.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s jasným cílem, a to chytit jeho začátek a nadále držet pevně otěže utkání a přidat další branky. To se nám také podařilo a výborně hrající Zoubek přidal svou druhou branku v utkání. V průběhu druhého poločasu naše hra už trochu ztrácela na síle a rychlosti a herní situace jsme již neřešili s takovou lehkostí. Po našich chybách se pak soupeři podařilo vstřelit dvě branky, ale i tak jsme dokázali přidat ještě naši pátou z kopačky střídajícího Freylina Dieujusteho. Všechny body tedy zůstaly doma.

branky SKH: Zoubek 2´ 46´, Novák 20´ (pen.), Vrba 38´, Dieujuste 71´
sestava SKH: ŽÍLA (B) – NOVÁK, HUTTR (C), BAŽATA – FRÜHAUF, DUDL, ŠTEŇO, KROB – VRBA, CHALUPECKÝ, ZOUBEK
střídající: FLEGR (B), OUŘADA, HRDLIČKA, TRKOVSKÝ, DIEUJUSTE