SK Hořovice B – TJ Stašov 4:0 (0:0)

Poslední domácí utkání naší rezervy se uskutečnilo 4. června od 17 hodin. Vývoj utkání nebyl ideální, vázla nám rozehrávka a dlouho jsme se nedokázali gólově prosadit. I tak jsme ale hosty za celý zápas nepustili do žádné vyložené příležitosti. V prvním poločase jsme měli několik náznaků, například když v 9. minutě Kyncl nahrál Drábovi, který přestřelil. O chvíli později šikovně vybojoval míč Záluský, jeho přízemní střela ale také netrefila bránu. Byla odehraná téměř půlhodina, když se Kyncl uvolnil na levém křídle a nahrával pod sebe, ale nikdo jeho přihrávku nedokázal využít. Do přestávky ještě tvrdě vystřelil Mencl, brankář musel jeho střelu vyrazit na rohový kop.
Druhé dějství už vypadalo lépe. Nejprve Záluský střelou zpoza vápna nastřelil tyč. Poté se prohnal po levém křídle a vyzval ke skórování Kyncla, ten zakončil jen do gólmana. V 51. minutě se po přihrávce Frydrycha P. konečně trefil Dráb. Ten se mohl prosadit ještě za 20 minut, po centru Záluského ale hlavičkoval vedle. V 73. minutě se Záluský zmocnil odraženého míče, krajnímu obránci udělal krásnou kličku a postupoval do vápna. Tam od něj míč obdržel Kyncl a střelou k bližší tyči zvýšil naše vedení na 2:0. Na začátku poslední desetiminutovky běžel Kyncl za dlouhým míčem za obranu. Vypadalo to, že hostující brankář bude u míče první, ale na chvíli ztratil rovnováhu, čehož Kyncl využil a střelou mezi nohy podruhé v zápase rozvlnil síť. Poslední moment uktání se stal v samém závěru, kdy Kyncl obdržel přihrávku od Vokůrky, prohnal se kolem jednoho obránce a druhý ho v pokutovém území poslal k zemi. K pokutovému kopu se postavila hořovická legenda Karel Cajthaml, který zkušeně zamířil k tyči a s přehledem stanovil konečné skóre utkání na 4:0.