SK Petřín Plzeň – SK Hořovice 1:1 (1:1)

Poslední venkovní zápas jsme odehráli na hřišti SK Petřín Plzeň. V první šanci byli po 5 minutách hry domácí, po centru z pravé strany jeden z útočníků dostal míč do branky, gól však nebyl uznán pro signalizovaný ofsajd. Za okamžik jsme si znovu koledovali, když se útočící hráč dostal do vápna a nahrával pod sebe, jeho osamocený spoluhráč ale nezamířil mezi tyče. Ve 12. minutě jsme mohli udeřit my. Vostárek v rychlosti proběhl kolem 2 hráčů a nahrával Čapkovi, který v dobré pozici o kousek minul. Ve 22. minutě si nebezpečně narazil Mareš s Vostárkem, ve střelecké pozici si chtěl náš kapitán ještě zaseknout protihráče, ten jeho záměr ale přečetl a Smetana šel zahrávat rohový kop. Na ten si naskočil Puchmertl a svou druhou trefou v sezóně nás poslal do vedení. To nám vydrželo ale pouze 5 minut, po rychlém protiútoku se míč dostal na zadní tyč, útočník domácích udělal rychlou kličku a střelou na zadní tyč vyrovnal. Na konci prvního poločasu měl Petřín ještě 2 šance, nejprve po standardní situaci proskákal míč na zadní tyč, kde střelu zlikvidoval Frýdl. Poté po signálu z rohového kopu jeden z domácích minul bránu.
Druhé dějství už bylo na šance poněkud chudší. Za nás nejprve nepříjemně střílel Mareš. Šanci skórovat jsme měli, když Vostárek překonal několik hráčů soupeře a posunul na Šímu. Jeho střela ale skončila jen nad bránou. V úplném závěru Hlídek vystihl rozehrávku soupeře a běželi jsme do protiútoku 3 na 2. Königsmark si míč předkopl po lajně a chtěl ho vrátit Hlídkovi, jenže jeho přihrávku zblokoval obránce. Poté už se v zápase nic nestalo a s bodem jsme spokojení.
Poslední utkání sezóny odehrajeme doma proti Katovicím v sobotu 10. června od 10:30! Přijďte nás podpořit a rozloučit se s letošní povedenou sezónou!