SK Hořovice – SK Otava Katovice 1:3 (1:2)

Poslední zápas letošní sezóny jsme odehráli již od 10:30 na domácím hřišti. Naším soupeřem byl celek SK Otava Katovice, který nás ve všech pěti předešlých vzájemných utkáních porazil. Tentokrát jsme ale chtěli být úspěšní my a sezónu uzavřít vítězně. První ohrožení branky přišlo až ve 23. minutě, když zpoza vápna napřáhl Wacker a jeho nepříjemnou ránu k tyči hostující brankář vyrazil. K dorážce spěchal Záluský, těsně před ním ale míč ukryl v rukavicích gólman. O minutu později se Jihočeši dostali do šance, na levém křídle se jednomu hráči podařilo dostat až k centru a ve vápně hlavičkoval osamocený soupeř, který rozvlnil síť za Kotenem. Na odpověď jsme nečekali dlouho, Mareš si všiml dobrého pohybu Hlídka a hezkou přihrávkou ho oslovil. Ten poslal balón na zadní tyč, kde se ve skluzu prosadil Wacker. Ve 39. minutě hosté vhodili aut, rychle dostali míč do vápna a po překvapivé střele na přední tyč se znovu ujali vedení. Do přestávky ještě znovu zkusil štěstí Wacker, opět měla jeho střela gólové parametry, ale v bráně neskončila.
Do druhého dějství jsme vstoupili dobře a zahrávali jsme několik rohových kopů. Po jednom hlavičkou zakončil Kuška pouze do rukavic gólmana. V 52. minutě byl po přízemním centru Landy poslán k zemi Königsmark a zahrávali jsme penaltu. Hostující brankář ale přečetl Marešův úmysl a dokonce zvládl zakročit i proti Čapkově dorážce. V 64. minutě už to mohlo být o 2 branky, když jeden z hostů postupoval po křídle a přehodil Kotena. Míč nakonec před brankovou čárou stihl odehrát Kuška. Další práci měl Koten ihned nato, když se na něj řítil osamocený protihráč. Tento minisouboj vyhrál náš brankář a udržel tak naději na zlepšení nepříznivého skóre. O minutu později jsme znovu propadli ve středu hřiště, míč se dostal rychle k našemu vápnu, kde útočník hostů udělal Kotenovi kličku a z brankové čáry tentokrát vykopával míč Bělohlávek. I my jsme se ocitli v šanci, když Landa vybídl Čapka, jeho střelu na zadní tyč brankář vyrazil ke Königsmarkovi a ten pouze přestřelil. Nebezpečnější ale byli hosté, v 78. minutě nás znovu podržel Koten a dorážku na brankové čáře tentokrát zlikvidoval Kuška. V úplném závěru se už hostům podařilo přidat třetí branku po brejkové situaci a utkání skončilo 1:3.