SK Hořovice B – Trubín 3:1 (2:0)

Další domácí utkání v rámci 12. kola jsme odehráli proti Trubínu. V loňské sezóně jsme s tímto týmem dvakrát padli a tak jsme soupeři měli co vracet. Od začátku jsme drželi balón a čekali jsme na vážnější příležitost. Jednu takovou měl Königsmark, který si narazil se Šímou, ale jeho střelu na zadní tyč zneškodnil hostující brankář. K nebezpečné hlavičce se vzápětí dostal Mencl, mířil ale o kousek vedle. I hosté v prvním poločase ohrozili naši bránu, když Záluský v situaci, kterou na 99 % nekazí, ztratil míč, ale dobrým zákrokem nás zachránil Brambora. Do vedení jsme se dostali ve 38. minutě, když po rohovém kopu vracel Vokůrka míč do vápna a ten nikým netečovaný zapadl k tyči. Hned o 3 minuty později se k odraženému balónu dostal Königsmark a z voleje zakončil k tyči, 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle. Ve 47. minutě se Wacker dostal za obranu a samostatný únik zakončil s přehledem, 3:0. Stále jsme si vytvářeli gólové příležitosti. Gólové parametry měla střela Kotena, ale mimo bránu ji zblokoval Čapek. Čtvrtý gól mohl přidat právě Čapek, jeho nebezpečnou hlavičku skvělým zákrokem chytil brankář hostů. V 78. minutě na hranici velkého vápna fauloval Mencl a hosté měli dobrou příležitost snížit. Prudkou ranou na stranu Brambory se jim to povedlo, 3:1. K závěrečnému tlaku jsme hosty ale nepustili a utkání se v klidu dohrávalo. Poslední střelu v zápase měl Novák, kterému chybělo pár centimetrů a vymetl by šibenici. To se ale nestalo a tak utkání skončilo 3:1. S podzimem se rozloučíme v sobotu od 13:30 ve Stašově.