SK Hořovice B – Žebrák 6:1 (3:1)

Utkání 9. kola okresního přeboru jsme odehráli doma na umělé trávě proti Žebráku. Na soupeře jsme se dobře připravili a od začátku zápasu jsme dobývali hostující obranu. Gólově prosadit jsme se dokázali ve 25. minutě, když Kos vystřelil zpoza vápna. Jeho střelu brankář vyrazil před sebe a jako první byl u míče Kyncl, který nás poslal do vedení 1:0. O deset minut později Kos přešel ve vápně přes dva hráče a následně byl podražen. Pokutový kop proměnil Bělohlávek k pravé dolní tyči, 2:0. Další gól jsme přidali ve 42. minutě, kdy Königsmark našel před prázdnou bránou Kyncla. Už to vypadalo, že poločas skončí 3:0, ale poslední nákop Žebráku chtěl Fatka pustit ke Kotenovi, jenže se k míči jako první dostal hostující útočník a Kotena překonal, 3:1. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme hrát stále stejně a přidat další góly. To se povedlo v 53. minutě, kdy se ke střele dostal Vokůrka a hostující obránce ji tečoval do protipohybu brankáře, 4:1. O pár okamžiků později jsme se radovali znovu. Vokůrka poslal do vápna centr a Königsmark se hlavou nemýlil, 5:1. Na konečných 6:1 zvýšil v 64. minutě Kyncl a zkompletoval tak hattrick. Zbytek zápasu se dohrál v klidu. V tabulce soutěže jsme na prvním místě s náskokem šesti bodů a pro další výhru si pojedeme v sobotu do Nižboru. Výkop utkání bude v 15:30.