SK Hořovice – FC Rokycany 1:0 (1:0)

Ve třetím zápase letošního ročníku jsme se utkali s FC Rokycany. Začali jsme aktivně, už ve 3. minutě střílel po přihrávce Vostárka Bělohlávek, jeho pokus byl ale zblokován. Poté vyhrál Bělohlávek hlavičku pro Wackera, ten vystřelil pouze nad. Další šanci měl v 16. minutě Záluský, jeho střela byla opět zblokovaná. Ve 27. minutě našel Puchmertl vzduchem Bělohlávka, ten si míč zpracoval a dal pod sebe na Wackera, který vystřelil na zadní tyč. Brankář hostů si na míč sice sáhl, ale i přesto skončil v síti. I nadále jsme se snažili hrát dopředu, Mareš centroval na Wackera, ten na míč o kousek nedosáhl. Ve 34. minutě dostal do střelecké pozice Vokůrka Mareše, ten byl už ve vápně a zvolil tvrdou střelu, která znovu mířila nad. Ve 36. minutě se do první šance dostali i hosté, ale i jejich střela mířila nad. V nastavení prvního poločasu mohl přidat druhý gól Vokůrka po závaru před hostující brankou, to měl ale k míči dále než obránce soupeře, který odklidil balón do bezpečí.
Druhé dějství jsme znovu začali dobře, Beranův výkop si našel Záluský, nahrál pod sebe Wackerovi a ten vystřelil gólově, jeho střelu ale vyhlavičkoval jeden z obranců. Dále jsme drželi míč a hrozili jsme spíše my. Jednobrankové vedení nám bylo málo a po dobré kombinaci na pravé straně centroval Vostárek, Bělohlávek míč jen tečoval. V 62. minutě se Rokycany dostaly k první střele na bránu, hlavičku jednoho z hostů Beran ukryl v rukavicích. V posledních minutách utkání se Rokycany snažily o tlak, který ale nepřinesl ovoce a nakonec největší šanci v závěru měl Wacker, kterého našel Šíma. I tentokrát ale přestřelil a utkání skončilo nejtěsnějším možným rozdílem. S plným počtem bodů se vydáme v sobotu 26. srpna do Komárova. Přijďte nás v derby podpořit! Začínáme již v 10:30.