Tatran Rakovník – SK Hořovice U15 C 1:2

Ve 3.kole jsme jeli do známého prostředí na rakovnickou Šamotku.Po dvou našich vítězstvích jsme si věřili i v tomto utkání a v sestavě:
ToŤ-Herman,Ouřada,Petráš,Bercha,Krbec,Hloušek,Škrdlant,Karel,Kováč,Abrhám,Hrdlička,Turcanu a Trkovský.

Soupeře jsme hned od začátku dostali pod tlak a hned ve2 min. se měnilo skore v náš prospěch,branku vstřelil Vojta Hrdlička.V průběhu dalších minut začalo naše trápení ze špatným zakončován akcí a ani hra nebyla dle představ trenérů.Po několika našich zbytečných faulech v blízkosti našeho vápna soupeř z jedné šance vyrovnal.Na začátku druhé půle se nám konečně zdařila útočná akce a tu jsme proměnili zásluhou Petra Abrháma a vedli jsme 2:1.Tento výsledek již skončil i po závěrečném hvizdu rozhodčího.