SK Hořovice – FK VIAGEM Příbram B 5:0 (0:0)

Utkání 13. kola jsme odehráli na umělé trávě v Hořovicích proti rezervě Příbrami. Začátek zápasu byl vyrovnaný a k první šanci se dostali ve 12. minutě hosté, když se prokombinovali až do vápna, nedokázali však trefit bránu. O několik chvil později sklepl Mareš na Hlídka, ten zpoza vápna vypálil mimo tři tyče. Příbram si stoprocentní příležitost ke skórování připravila ve 24. minutě. Po centru z pravé strany se ke skákavému míči dostal metr za malým vápnem hostující hráč, naštěstí vysoko přestřelil. Tento moment nás probudil a po zbytek zápasu jsme Příbram přehrávali. Do konce poločasu jsme si vytvořili spoustu nebezpečných situací, ale po žádné jsme nedokázali rozvlnit síť. Naši největší šanci v prvním poločase měl výborně hrající Bělohlávek. Z dálky zaměstnal brankáře Příbrami, který musel vyrážet na rohový kop. O 3 minuty později Smetana načechral míč na Vostárka, ten střílel nad. Poté se po kombinaci trojúhelníku Hlídek, Vostárek, Šíma k nebezpečné hlavičce dostal Mareš, ale znovu z toho byl jen rohový kop. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0 a my cítili, že jsme lepším týmem a chybí tomu jen gól. Na začátku druhého poločasu střela ze střední vzdálenosti zaplavala před Blehou a reflexivním zákrokem ji na poslední chvíli vyrazil na tyč. V 65. minutě jsme se dostali k rohovému kopu, který Vostárek přetáhl a z druhé strany do vápna poslal centr střídající Záluský. Přesným míčem našel hlavu Landy a šli jsme do vedení 1:0. O 4 minuty později Vostárek rozehrával další rohový kop a tentokrát našel Puchmertla, který prodloužil na Bělohlávka a ten se hlavou nemýlil. V 74. minutě jsme do třetice zvýšili po rohovém kopu. Tentokrát Kuškův pokus tečoval hlavou Mareš a hostující brankář neměl šanci. Od této chvíle bylo o výsledku jasno. Kontrolovali jsme hru a hosty k ničemu nepouštěli. V 81. minutě se dostal na hřiště Čapek a ve skluzu prvním dotekem s balónem překonal hostujícího brankáře. Na konečných 5:0 navýšil v 90. minutě Landa po krásné zidanovce Königsmarka. Většinu zápasu jsme hráli lépe a po zásluze jsme získali 3 body. Příští sobotu hrajeme opět v Hořovicích od 14:00 proti SK Petřín Plzeň.