SK Hořovice – SK Horní Bříza 1:0 (1:0)

Po vydařeném zápase v Lomu na naši půdu přijela SK Horní Bříza, která postoupila do divize ze třetího místa plzeňského krajského přeboru. V prvních čtyřech kolech se týmu ze západu Čech nepodařilo získat ani jeden bod a se skóre 1:13 se nacházel na chvostu tabulky. I tak jsme ale věděli, že nás nečeká nic lehkého. K zápasu jsme ale přistoupili zodpovědně a od prvních minut bylo jasné, že chceme co nejdříve vstřelit branku. V první příležitosti se ocitl Wacker, ale z boku přestřelil. Následně z přímého kopu netrefil prostor mezi tyčemi ani jeden z dvojice Vostárek, Hlídek. O několik minut později Vostárkův pokus vyrazil hostující brankář na břevno. Radost nám udělal až ve 36. minutě Kuška, který na zadní tyči našel Vostárkův centr a hlavou ho poslal do brány. I ve druhém poločase jsme hrozili spíše my, když Marešovu střelu na zadní tyč znovu zlikvidoval hostující gólman. Horní Břízu jsme nepustili do žádné vyložené šance, kromě jedné situace, kdy sice rozvlnila síť, ale pro hru rukou gól neplatil. V závěru ještě nebezpečně hlavičkoval Kuška, skóre už se ale nezměnilo. Po další domácí výhře 1:0 získáváme 3 body a posouváme se na průběžné druhé místo za první Katovice. Další utkání nás čeká v sobotu 10.9. od 10:15 na hřišti SK Aritmy Praha.

Autor: Vojtěch Fairaisl