SKP České Budějovice – SK HOŘOVICE U15 0:3 (0:2)

V sobotu naše U15 dorazilo do Českých Budějovic, po odložením utkání doma se Strakonicemi, k prvnímu mistrovskému utkání. Záleželo nám na tom, abychom do soutěže vkročili úspěšně, přeci jen je to pro nás nová zkušenost. Utkání se odehrálo v pěkném areálu místního SKP. Hřiště bylo velmi dobře připraveno. Co se naší sestavy týče, museli jsme řešit několik absencí. Jednak nám se zády laboruje Patrik Štěno a museli jsme se obejít i bez Milana Průši (střevní potíže). Vzhledem k naší kvalitě kádru to ale zase takový problém být neměl. Jako již tradičně, nabádali jsme kluky k aktivnímu přístupu hned od počátku utkání a zbytečně jsme se nedostali pod případný tlak. To se naštěstí nevyplnilo a hned od počátku jsme působili velmi aktivně a prakticky ihned jsme se dostávali do slibných šancí. Zejména Lukáš Krob trápil pravou stranu soupeře a připravoval krásné míče pro své spoluhráče. Po krásných akcí jsme se dostali hned v 12. a následně pak v 17. min. do dvoubrankového vedení, když obě vsítil Chalupecký. I po zbytek prvního poločasu jsme měli územní převahu a soupeře jsme prakticky k ničemu vážnějšímu nepustili. Do druhého poločasu jsme vstoupili beze změn. Obraz hry se ale příliš nezměnil. Dokázali jsme se opět dostat do několika i vyložených šancí, které jsme však gólově nevyřešili. V průběhu 2. poločasu jsme pak přistoupili i ke střídání, ale nadále jsme udrželi čisté konto. Lukáš Krob se pan v 57. min odměnil za výborný výkon a po krásné přihrávce a jeho individuální akci vsítil na konečných 0:3.

Branky SKH: 12´ 17´ Chalupecký, 57´ Krob

Sestava SKH: ŽÍLA (B) – TRKOVSKÝ, NOVÁK, BAŽATA, KREJČÍ – FRÜHAUF, HUTTR, VRBA, KROB – CHALUPECKÝ, ZOUBEK

Střídající SKH: FLÉGR (B), HRDLIČKA, ŠKRLAND, HLOUŠEK, DUDL, KOVÁČ