SK Hořovice – TJ Drozdov 6:1 (3:1)

V pořadí ke třetímu vystoupení nového rožníku Okresního přeboru nastoupila naše rezerva opět na domácí půdě, tentokrát proti TJ Drozdov. Hosté do utkání vstoupili aktivně, dokonale využili zaváhání naší obrany a už ve 3. min. se ujali vedení 0:1. Asi bylo dobře, že jsme tuto výstrahu dostali hned v úvodu hry a od tohoto okamžiku šli trpělivě za vyrovnáním. O to se postaral až ve 30. min. Šíma, ale hned o tři minuty později se ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval Kuška a zvrátil vedení na naši stranu 2:1. Ještě před poločasem navýšil skóre po pěkné individuální akci a střele do šibenice Trnka, 3:1. Druhý poločas už patřil pouze jednomu střelci, kterým byl domácí Štěpán Śíma. Na vyrovnávací branku z prvního poločasu navázal hattrickem, čímž nepřipustil žádné pochybnosti o výsledku. K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 10.09.2022 do Chyňavy, kde se v 17:00 hod. utkáme s domácím týmem, který je aktuálně na 2. místě tabulky a na kontě má už 7 bodů.