SK Hořovice – SK Újezd Praha 4 1:1 (1:0)

Poslední přípravný zápas jsme odehráli v sobotu 22. července. Soupeřem nám byl SK Újezd Praha 4, se kterým jsme se utkali již v zimní přípravě. První šanci zápasu měli hosté, v 7. minutě za naši obranu propadl míč, ale Beran pohotovou střelu zneškodnil. My se do první příležitosti dostali až v polovině poločasu, když Vostárek nahrál Čapkovi, ale jeho střelu zblokoval obránce. O 10 minut později pálil mimo Záluský. Ve 38. minutě byl stejně jako v posledním vzájemném střetnutí po dvou žlutých kartách vyloučen ze hřiště jeden z hostů, kteří ale pokračovali v jedenácti. V další šanci se ocitl po přihrávce Vostárka Šíma, ale i jeho střela byla zblokovaná. V posledních 5 minutách prvního poločasu nejprve Beran nadvakrát chytil nepříjemnou střelu. Poté rozjel další útočnou akci Vostárek, Záluský nacentroval na Čapka a ten se hlavou nemýlil.
Druhý poločas začal naší obrovskou příležitostí, když po centru Záluského nejprve Königsmark netrefil míč ideálně a poté Bělohlávek z malého vápna přestřelil. Po zbytek zápasu se hra často přerušovala, k vidění byla spousta faulů. V 53. minutě se jeden z hráčů soupeře dostal ke střele z hranice šestnáctky a střelou na zadní tyč vyrovnal skóre. Vrátit nám vedení se o 2 minuty později pokusil Záluský, znovu se do jeho střely stihl položit jeden z obránců. V 60. minutě byl v šanci znovu Bělohlávek, tentokrát ale jeho hlavička po rohu Mareše mířila vedle. Další obrovskou šanci měl Vostárek, který po přihrávce Bělohlávka trefil břevno. Skóre zápasu už se ale nezměnilo a stav zůstal 1:1.
Další utkání nás čeká již v pátek 28. července v 18 hodin, kdy na domácí půdě v předkole MOL Cupu přivítáme Sokol Hostouň.

Sestava SKH: Beran – Hlídek, Puchmertl, Kuška, Smetana – Mareš, Vostárek (73’ Bašík), Sarvaš (46’ Königsmark) – Šíma (46’ Kos), Čapek (46’ Bělohlávek), Záluský (60’ Kalina)