SK Hořovice – TATRAN Sedlčany 13:0 poločas 3:0 (Mistrovské utkání U15)

K prvnímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo starších žáků U15 na hřišti v Cerhovicích proti celku TJ Tatran Sedlčany. Od počátku utkání jsme drželi míč na svých kopačkách, určovali tempo hry a soupeře jsme prakticky k žádné šanci nepustili. Bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit první gól utkání. To se nám podařilo ve 22. minutě, kdy se prosadil Dostál. Do konce 1. poločasu se nám podařilo vstřelit ještě další dvě branky (Průša V.) a naplno se naše převaha ukázala ve druhém poločasu, kdy se nám podařilo vstřelit dalších 10 branek!! Střelecky se dále prosadili Křivánek, Hrdlička 2x, Motl, Frühauf, Dostál, Průša V., Bauer, Hrudka a Zoubek. Zápas provázela příjemná divácká kulisa. Děkujeme činovníkům Unionu Cerhovice, zejména pak panu Čapkovi za perfektní přípravu hrací plochy. K dalšímu mistrovskému utkání vyráží mužstvo U15 již tuto středu 25.8. do Vestce, kde se od 16:30 hod utká s místními borci. Držte nám tedy palce.K prvnímu mistrovskému utkání nastoupilo naše mužstvo starších žáků U15 na hřišti v Cerhovicích proti celku TJ Tatran Sedlčany. Od počátku utkání jsme drželi míč na svých kopačkách, určovali tempo hry a soupeře jsme prakticky k žádné šanci nepustili. Bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit první gól utkání. To se nám podařilo ve 22. minutě, kdy se prosadil Dostál. Do konce 1. poločasu se nám podařilo vstřelit ještě další dvě branky (Průša V.) a naplno se naše převaha ukázala ve druhém poločasu, kdy se nám podařilo vstřelit dalších 10 branek!! Střelecky se dále prosadili Křivánek, Hrdlička 2x, Motl, Frühauf, Dostál, Průša V., Bauer, Hrudka a Zoubek. Zápas provázela příjemná divácká kulisa. Děkujeme činovníkům Unionu Cerhovice, zejména pak panu Čapkovi za perfektní přípravu hrací plochy. K dalšímu mistrovskému utkání vyráží mužstvo U15 již tuto středu 25.8. do Vestce, kde se od 16:30 hod utká s místními borci. Držte nám tedy palce.

sestava: Mojdl (B) – Bauer, Motl ©, Červenka, Hrudka – Kratěna, Průša V., Křivánek, Krejčí – Dostál, Zoubek

střídající: Hrdlička, Bažata, Frühauf