TJ Karlštejn – SK Hořovice 2:3 poločas 2:1 (Mistrovské utkání B tým)

V sobotu 21.8.2021 zahájil náš B tým nový soutěžní ročník Okresního přeboru na hřišti TJ Karlštejn. Přestože jsme většinu utkání drželi míč a snažili se o postupné zakládání akcí, byli to domácí, kdo se už v 10. min. gólově prosadil. Centrovaný míč nechala naše obrana propadnout a míč po odrazu zapadl ke vzdálenější tyči1:0. To, že hlavní předností soupeře bude v letošní sezóně důraz, nám předvedl útočník domácího týmu. Po vyhraném hlavičkovém souboji unikl naší stoperské dvojici a zkušeně zakončil, 18. min. 2:0. Následovala ještě jedna poměrně velké šance domácích, která zůstala nevyužita a pak jsme se konečně střelecky prosadili i my. Radek Vokůrka otevřel po hrubce domácí obrany náš gólový účet, když ještě před poločasem obstřelil brankáře domácích 2:1, 27. min. a do druhého poločasu jsme tak mohli vstoupit s odhodláním ještě výsledek zvrátit. Dlouho jsme domácí svatyni dobývali, ale rozhodnout utkání se nám podařilo až v závěru. V 80. min. vzal zodpovědnost na sebe Daniel Vyšín a prudkou střelou pod břevno skóre vyrovnal 2:2. Díky skutečnosti, že se domácí po většinu druhého poločasu snažili ubránit vedení, sklapla Caplárova past. Po přihrávce do pokutového území a následné skrumáži, se nejlépe zorientoval Marek Kyncl a v 83. min. zajistil našemu týmu vedení 2:3. Utkání se dohrálo převážně na polovině domácího týmu a tak tento výsledek už zůstal konečným.

Branky SKH: Radek Vokůrka, Daniel Vyšín a Marek Kyncl