TJ Zaječov – SK Hořovice B 2:7 (2:3)

Do zápasu v Zaječově jsme šli s jediným cílem – vyhrát a definitivně si zajistit postup do I.B třídy. Otevřít skóre mohl v 8. minutě Frydrych P., prodloužený míč od Königsmarka ale mířil nad bránu. To v 16. minutě se nám konečně podařilo skórovat po dlouhém vhazování, které obstaral Frydrych P. a Koten hlavičkou na přední tyč vstřelil úvodní branku zápasu. O 7 minut později jsme se dočkali navýšení a znovu u toho byl P. Frydrych, když centrem po zemi našel Šímu, jeho střela byla zblokovaná a míč se odrazil ke Königsmarkovi, který se levačkou trefil do šibenice. Ve 28. minutě to bylo 0:3, Königsmark posunul na Kotena a ten zakončil mezi nohy brankáře. Nutno dodat, že Zaječov se stále snažil hrát fotbal a odměnou mu za to byla krásná trefa Koláře, která zapadla přesně k tyči. Do poločasu ještě snížil Braun, když dostal přihrávku za naši obranu, udělal kličku Bramborovi a zakončil do odkryté branky.
Do druhého dějství jsme vstoupili se čtyřmi změnami a téměř okamžitě po hvizdu nahrával Dráb a tvrdě pálil Kos, bohužel neúspěšně. V 64. minutě dostal míč na křídle Koten, z několika obránců soupeře si udělal kuželky a posunul na vápno Záluskému. Ten balón trefil parádně do šibenice, 2:4. Přesně za 10 minut Vokůrka zahrával rohový kop, nacvičený signál měl zakončit Mencl, ale střela mu nesedla. Naštěstí byl připraven Koten, který zkompletoval hattrick. V poslední desetiminutovce jsme přidali ještě dva góly, nejprve se po přihrávce Vokůrky střelou šajtlí na zadní tyč prosadil Kos. Poté jsme po hezké kombinaci byli v další stoprocentní příležitosti, Vokůrka posunul na Čapka, který ve střelecké pozici ještě hledal Záluského, ale gólem to nakonec neskončilo. Těsně před koncem se po centru Sarvaše hlavou prosadil Čapek.
Ze Zaječova vezeme 3 body a již tři kola před koncem máme jistotu postupu! Poslední domácí zápas odehrajeme v neděli 4. června proti Stašovu od 17 hodin.